м.Київ Предславинська 9 +38 044 522 8745
Працюємо - 24/7 Цілодобово

Відділення патології вагітності та екстрагенітальної патології

Про відділення
Корисна інформація

Всі палати відділення патології вагітності, екстрагенітальної патології, медицини плода та раннього терміну вагітності розраховані на 1-2 вагітних. Завданням  відділення є ведення вагітних із патологією, підтримка в разі ускладнень вагітності у вигляді надання кваліфікованої цілодобової допомоги. Тут надають висококваліфіковану акушерську допомогу в плановому та екстреному порядку в цілодобовому режимі.
Для більшості жінок вагітність є природним процесом, але іноді трапляються ситуації, коли можуть виникати різноманітні відхилення від нормального перебігу вагітності. Існує “група ризику вагітності” – це жінки з гіпертонічною хворобою, варикозним розширенням вен, вадами серця, бронхіальною астмою, пієлонефритом чи рядом інших хронічних хвороб. Іноді майбутнім мамам необхідна кваліфікована медична підтримка з перших тижнів вагітності для того, щоб виносити здорового малюка чи малюків.
В залежності від медичної ситуації над планом лікування можуть працювати різні спеціалісти: акушери-гінекологи, генетик, гематолог, терапевт, психотерапевт, реаніматолог – ті лікарі, в компетенції яких знаходиться медична допомога вагітній та дитині. У відділенні застосовуються безпечні методи діагностики та медикаментозної терапії, оперативного лікування вагітних.
Тут  працює психолог і створенні затишні умови для проведення занять з арт-терапії, підготовки до пологів, бесід, круглих столів.

Відділення укомплектовано сучасним оснащенням для проведення постійного моніторингу стану мами та дитини, ефективного та безпечного лікування різноманітних акушерських та екстрагенітальних патологій.

Тут спеціалізуються на наданні допомоги вагітним у випадках:

  • невиношування вагітності різної етіології
  • захворювання органів зору
  • багатоплідній вагітності
  • антифосфоліпідний синдром та тромбофілія
  • вади серця
  • при наявності доброякісних новоутворень
  • Rh- та АВО-конфлікти
  • передчасний розрив плодових оболонок

Збереження вагітності в умовах стаціонару Перинатального центру – це залог безпеки для Вашого життя і життя малюка, адже ви знаходитесь під постійним спостереженням компетентних спеціалістів, які можуть надати своєчасну допомогу.
Ми робимо все можливе, щоб кожна жінка вдало виносила вагітність, малюк на світ з’явився здоровим.

  • Номер телефону:(044) 529-03-22
  • Завідувач відділенням:Семенченко Тетяна Олександрівна