м.Київ Предславинська 9 +38 044 522 8745
Працюємо - 24/7 Цілодобово

Відділення патології вагітності та екстрагенітальної патології

Про відділення
Корисна інформація

Всі палати відділення патології вагітності, екстрагенітальної патології, медицини плода та раннього терміну вагітності розраховані на 1-2 вагітних. Завданням  відділення є ведення вагітних із патологією, підтримка в разі ускладнень вагітності у вигляді надання кваліфікованої цілодобової допомоги. Тут надають висококваліфіковану акушерську допомогу в плановому та екстреному порядку в цілодобовому режимі.

Для більшості жінок вагітність є природним процесом, але іноді трапляються ситуації, коли можуть виникати різноманітні відхилення від нормального перебігу вагітності. Існує “група ризику вагітності” – це жінки з гіпертонічною хворобою, варикозним розширенням вен, вадами серця, бронхіальною астмою, пієлонефритом чи рядом інших хронічних хвороб. Іноді майбутнім мамам необхідна кваліфікована медична підтримка з перших тижнів вагітності для того, щоб виносити здорового малюка чи малюків.

В залежності від медичної ситуації над планом лікування можуть працювати різні спеціалісти: акушери-гінекологи, генетик, гематолог, терапевт, психотерапевт, реаніматолог – ті лікарі, в компетенції яких знаходиться медична допомога вагітній та дитині. У відділенні застосовуються безпечні методи діагностики та медикаментозної терапії, оперативного лікування вагітних.

У відділенні  працює психолог і створенні затишні умови для проведення занять з арт-терапії, підготовки до пологів, бесід, круглих столів.

Відділення укомплектовано сучасним оснащенням для проведення постійного моніторингу стану мами та дитини, ефективного та безпечного лікування різноманітних акушерських та екстрагенітальних патологій.

Наші лікарі спеціалізуються в наданні допомоги вагітним у таких випадках, як:

  • невиношування вагітності різної етіології
  • захворювання органів зору
  • багатоплідній вагітності
  • антифосфоліпідний синдром та тромбофілія
  • вади серця
  • при наявності доброякісних новоутворень
  • Rh- та АВО-конфлікти
  • передчасний розрив плодових оболонок

Збереження вагітності в умовах стаціонару Перинатального центру – це запорука безпеки для Вашого життя і життя малюка, адже ви знаходитесь під постійним спостереженням компетентних спеціалістів, які можуть надати своєчасну допомогу.

Ми робимо все можливе, щоб кожна жінка вдало виносила вагітність, малюк на світ з’явився здоровим.

  • Номер телефону:(044) 529-03-22
  • Завідувач відділенням:Семенченко Тетяна Олександрівна