м.Київ Предславинська 9 +38 044 522 8745
Працюємо - 24/7 Цілодобово

Новини

VII міжнародний конгрес неонатологів України

26-27 вересня 2019 року у місті Києві відбувся VII міжнародний конгрес неонатологів України «Досягнення і виклики у виходжуванні недоношених дітей в Україні», який проводився згідно з Реєстром з’їздів, конгресів, симпозиумів та науково-практичних конференцій МОЗ України. Проведення заходу підтримано Національною академією медичних наук України, Міністерством охорони здоров’я України, Асоціацією неонатологів України.

До участі у Конгресі були запрошені провідні фахівці з неонатології, педіатрії, дитячої неврології, дитячої хірургії, дитячої анестезіології та сімейної медицини.

Під час конгресу був розглянутий великий спектр питань в галузі догляду за здоров’ям та лікування новонароджених фахівцями нашої країни та інших світових країн.

Також в рамках конгресу за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток та вдосконалення методик в галузі неонатології, неонатальної хірургії, анестезіології, перинатології, педіатрії та дитячої неврології було проведено нагородження «За бездоганну медичну службу».

Серед нагороджених були фахівці Перинатального центру м. Києва:

  • Біла Вікторія Володимирівна
  • Тишкевич Валерія Миколаївна

Почесною грамотою були нагороджені:

  • Барановська Єлена Василівна
  • Бачинська Валентина Іванівна
  • Владімірова Оксана Василівна

Поділитися новиною