м.Київ Предславинська 9 +38 044 522 8745
Працюємо - 24/7 Цілодобово

Перинатальний центр

ПРО НАС

Перинатальний центр м. Києва є лікувально-профілактичним закладом ІІІ рівня надання спеціалізованої висококваліфікованої медичної допомоги вагітним з акушерською та екстрагенітальною патологією, роділлям та породіллям, новонародженим та гінекологічним хворим. В Центрі втілюються сучасні перинатальні технології, рекомендовані ВООЗ.

Ведення вагітності в Перинатальному центрі відбувається під наглядом висококваліфікованого медичного персоналу. Відділення функціональної діагностики обладнане сучасною апаратурою, в його структурі працює кабінет медико-генетичного консультування, кабінет психопрофілактичної підготовки та консультації лікарем-гематологом. Проводяться консультації з проблем репродуктивного здоров’я, прегравідарна підготовка, а також рання діагностика вроджених вад розвитку у плода. В спеціалізованій жіночій консультації Перинатального центру спостерігаються вагітні групи високого ризику. Також працюють клінічна та бактеріологічна лабораторії, які виконують всі необхідні дослідження.

Функціонує 15 сучасних індивідуальних та сімейних пологових залів, а також пологова зала, обладнана для ведення передчасних пологів, операційний блок, відділення анестезіології та інтенсивної терапії, які розташовані в безпосередній близькості один від одного на одному поверсі, що підвищує безпечність і якість надання допомоги. Потужне відділення інтенсивної терапії та реанімації новонароджених забезпечене сучасними апаратами для проведення моніторингу та підтримки всіх життєвих функцій організму. Все це дозволяє лікувати та виходжувати дітей, які народились передчасно з критично низькою вагою тіла, а також новонароджених із перинатальними патологіями. При необхідності проводиться консультування дитячими хірургом, офтальмологом, кардіоревматологом, нейрохірургом та іншими вузькопрофільними спеціалістами. Завдяки єдиній в м. Києві ретинокамері в Перинатальному центрі є можливою рання діагностика ретинопатії з метою попередження сліпоти. Крім того, проводиться скринінг слуху та рання діагностика глухоти у новонароджених.

Відділення другого етапу виходжування недоношених дітей забезпечує постінтенсивний нагляд та реабілітацію новонароджених. В катамнестичному кабінеті спостерігаються діти після виписки  додому до досягнення трьох років, які консультуються неврологом, окулістом, психологом та неонатологами.

НАШІ ЦІЛІ ТА ПРАГНЕННЯ

Забезпечення найкращої якості медичної допомоги та сервісу найвищого рівня у нашому закладі.

Введення та застосування найновіших досягнень та передових технологій у сферах діагностики, спостереження вагітності, лікування і профілактики жіночого здоров’я,  пологів та лікування та виходжування дітей, які народились передчасно з критично низькою вагою тіла.

Постійне вдосконалення професійних навичок персоналу Перинатального центру.

Етичний кодекс Перинатального центру

НАША ІСТОРІЯ

Київський міський пологовий будинок № 7 було створено у березні 1995 році на підставі реорганізації акушерсько-гінекологічного стаціонару РМО Московського району в Клінічний пологовий будинок № 7.

За час свого існування заклад перетерпів ряд реорганізацій:

У квітні 1996 року Клінічний пологовий будинок № 7 реорганізовано в Центр охорони здоров’я матері та дитини «Правобережжя».
У грудні 1997 р. Центр охорони здоров’я матері та дитини «Правобережжя» реорганізовано в Київський міський пологовий будинок № 7.

10 лютого 2012 року Головним управлінням охорони здоров’я  Київської міської державної адміністрації  було прийнято рішення щодо відкриття перинатального центру на базі Київського міського пологового будинку № 7.

СТАНДАРТИ ЯКОСТІ

Центр якісного медичного обслуговування

За значні досягнення у здійсненні сучасних перинатальних технлогій, рекомендованих ВОЗ, які впроваджують в Україні Проектом «Здоров’я матері і дитини» за фінансової підтримки Агенства США по міжнарожному розвитку у співпраці з міністерством охорони здоров’я України, у 2009 році пологовий будинок №7 отримав звання «Центр якісного медичного обслуговування».

 

Лікарня, доброзичлива до дитини

У 2009 році Міністерством охорони здоров’я України Розширеною ініціативою ВОЗ ЮНІСЕФ Київському клінічному пологовому будинку №7 присвоєно звання «Лікарня, доброзичлива до дитини».

У 2013 та 2017 році Перинатальний центр м. Києва успішно підтвердив статус «Лікарня , доброзичлива до дитини».

 

Cистема менеджмента якості ISO 9001

У грудні 2012 р. Перинатальний центр м. Києва успішно пройшов міжнародний сертифікаційний аудит системи менеджмента якості на відповідність вимогам ISO 9001.

Одночасно Перинатальний центр успішно пройшов сертифікацію відповідності вимогам національного стандарту якості ДСТУ ISO 9001:2009. Аудит проводив ведучий сертификаційний орган Бюро Веритас Сертифікейшн. Перинатальний центр Києва – перший Перинатальний центр в Україні отримав високе міжнародне визнання в області якості надання медичних послуг.

 

Чиста лікарня безпечна для пацієнта

У серпні 2016 року Перинатальний центр отримав звання «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».

 

Атестат про акредитацію

12 квітня 2018 року Клініко-діагностична  лабораторія Перинатального центру отримала «АТЕСТАТ ПРО АКРЕДИТАЦІЮ» , який видано НАЦІОНАЛЬНИМ АГЕНСТВОМ З АКРЕДИТАЦІЇ УКРАЇНИ  за № 3М013 відповідно до вимог ДСТУ ENISO15189:2015 (ENISO 15189:2012,IDT) у сфері: гематологічні дослідження венозної та капілярної крові, загальноклінічні  дослідження сечі, ліквору, виділень із сечостатевих органів, цитологічні дослідження ексфоліативного матеріалу, біохімічні дослідження сироватки та плазми крові, імунологічні дослідження сироватки та цільної крові людини.

 

Cертифікат відповідності стандарту ISO 9001:2015

19 листопада 2018 року Перинатальний центр м. Києва отримав міжнародний сертифікат відповідності стандарту ISO 9001:2015.

Сертифікат ISO 9001:2015 підтверджує постійну адаптацію менеджменту якості до нових умов, як внутрішніх, так і зовнішніх.

МЕНЕДЖМЕНТ

Директор

Біла Вікторія Володимирівна

522-87-45

 

Заступник директора з медичної частини

Маланчук Олег Борисович

522-87-64

 

Заступник директора з якості та безпеки медичної діяльності

Сазоненко Леся Володимирівна

522-87-45

 

Заступник директора з неонатології та педіатрії

Барановська Олена Василівна

522-87-38

 

Заступник директора з економічних питань

Пуніна Ірина Пилипівна

522-87-55

 

Головна акушерка

Черняк Інна Миколаївна

522-87-42

КАФЕДРИ

На базі Перинатального центру працюють кафедра акушерства і гінекології № 1 Національного медичного університету імені Богомольця і кафедра неонатології Національної медичної академії післядипломної освіти, які беруть активну участь у науково-практичних, загальноосвітніх, міських та державних програмах, співпрацює з іншими лікувальними установами як Києва, так й  України та інших держав. Лікарі постійно беруть участь у конференціях, тренінгах, конгресах. Ми маємо тренінговий центр для постійного вдосконалення професійності.

НАШІ ПАРТНЕРИ