м.Київ Предславинська 9 +38 044 522 8745
Працюємо - 24/7 Цілодобово

Направлення Перинатального центру – Пологи

КОЛИ ЇХАТИ ДО ПЕРИНАТАЛЬНОГО ЦЕНТРУ

Першочергова причина, з якою слід вирушати в Перинатальний центр

Першочерговою причиною, з якою слід вирушати в Перинатальний центр є початок пологової діяльності.

Найчастіше все починається з перейм.

Перед справжніми переймами жінку можуть турбувати тренувальні (підготовчі) перейми. Це не регулярні, рідкі (рідше ніж 10-15 хв.), але відчутні болі внизу живота. Вони можуть з’явитися за декілька днів або навіть тиждень до пологів. Правильним рішення на цьому етапі є звернення до лікаря з метою консультації та прийняття рішення чи вирушати в Перинатальний центр та знаходитись під спостереженням, чи залишатися в домашніх умовах.

Характерні особливості справжніх пологових перейм

Справжні пологові перейми відрізняють характерні особливості:

  • з’являються через рівні проміжки часу;
  • проміжки між переймами сягають 10 і менше хвилин, поступово вкорочуються;
  • тривалість перейми сягає 30-60 сек. і з часом стає більшою;
  • справжні перейми досить дискомфортні, найчастіше болісні;
  • мають тенденцію прогресувати і не залежать від зміни положення тіла чи активностей.

Якщо протягом години ви спостерігаєте подібні прояви, то час вирушати в Перинатальний центр.

Також частою причиною звернення до Перинатального центру є злиття навколоплідних вод. Якщо ви відчули, що білизна стала не звично мокрою, по ногах тече рідина, то це ознака того, що у вас відходять води. При цьому не важливо чи це 30-50 мл чи 1,5 літри, все одно це абсолютний привід вирушати до Перинатального центру.

Ситуації, при яких необхідно їхати в Перинатальний центр без вагань

Рідко, але можливі ситуації, при яких необхідно їхати в Перинатальний центр без вагань та уповільнень:

  • зі статевих шляхів з’явилися кров’янисті виділення кількістю більше 10 мл;
  • матка не розслабляється між переймами, а больові відчуття надто сильні;
  • підняття артеріального тиску, головний біль, зміна зору (нечітке бачення, перед очима «мушки»);
  • якщо пологи почалися раніше 37 тижня або пологи при багатоплідній вагітності;
  • зміни рухів дитини: вони стали надто слабкими, зникли або навпаки – настільки не характерно сильні, що це змушує тривожитись батьків.

Відходження слизової пробки є також ознакою передвісників пологів і не потребує негайного виїзду в стаціонар.

ЗНЕБОЛЕННЯ

Знеболення під час пологів

Для знеболювання пологів у нас, у Перинатальному центрі м. Києва, широко впроваджено епідуральну анальгезію (ЕДА). Треба зауважити, що лікарі-анестезіологи нашої клініки були піонерами в проведенні безболісних пологів в Україні та мають унікальний досвід.

Під час ЕДА ми використовуємо новітні набори та анестетики знаних європейських фірм.

ПОЛОГИ

Пологи в Перинатальному центрі

Пологи – це важка, зосереджена та надважлива робота для жінки. Нашим завданням є зробити так, щоб від цього процесу роділлю нічого не відволікало, щоб вона почувала себе в повній безпеці, довіряла простору, щоб дитина з’являлася на світ в здоровій атмосфері, а сім’я запам’ятовувала цю подію як святкову та радісну.

Акушерська та неонатальна допомога надається цілодобово на найвищому рівні. Всі дії узгодженні й відповідають міжнародним стандартам. Перинатальний центр є еталоном надання акушерської допомоги.

Пологові зали

Всі пологові зали є індивідуальними і комфортно облаштованими. Щойно лікарі підтверджують початок пологів, жінка з партнером направляються в свій пологовий зал, де і знаходяться протягом всіх пологів та ще дві години після. Пологовий зал облаштований таким чином, щоб зайвий раз не турбувати жінку та партнера.

Партнерські пологи

В нашому центрі з великим заохоченням і підтримкою ставляться до партнерських пологів. Понад 80% пологів проходять з партнерською підтримкою. Найчастіше партнером виступає чоловік, але це може бути сестра, близька подруга, мати чи будь-який інший член сім’ї.

Партнер повинен мати флюорографію.

ПІСЛЯ ПОЛОГІВ

Після пологів мати з дитиною транспортується у післяпологове відділення. І тут також ми турбуємось про те, щоб було сім’я мала все необхідне для комфортного та безпечного перебування. Адже успішний старт є запорукою здорового батьківства і надалі. Мати зі своєю дитиною знаходяться завжди разом в індивідуальних палатах. Цілодобово за породіллею та новонародженим спостерігають лікарі, акушерки та медсестри, надаючи консультації, рекомендації та поради щодо догляду за собою та малюком.

Коли виписують додому

Після фізіологічних пологів мама з малюком знаходиться 2 доби. Після операції кесаревого розтину – 4 дні. Якщо є певні медичні показання, то пацієнти можуть затриматися до тих пір, поки лікарі не будуть переконані в стабільному стані мами чи дитини.