м.Київ Предславинська 9 +38 044 522 8745
Працюємо - 24/7 Цілодобово

Направлення Перинатального центру – Пологи

КОЛИ ЇХАТИ ДО ПЕРИНАТАЛЬНОГО ЦЕНТРУ

Першочергова причина, з якою слід вирушати в Перинатальний центр

Першочерговою причиною, з якою слід вирушати в Перинатальний центр є початок пологової діяльності.

Найчастіше все починається з перейм.

Перед справжніми переймами жінку можуть турбувати тренувальні (підготовчі) перейми. Це не регулярні, рідкі (рідше ніж 10-15 хв.), але відчутні болі внизу живота. Вони можуть з’явитися за декілька днів або навіть тиждень до пологів. Правильним рішення на цьому етапі є звернення до лікаря з метою консультації та прийняття рішення чи вирушати в Перинатальний центр та знаходитись під спостереженням, чи залишатися в домашніх умовах.

Характерні особливості справжніх пологових перейм

Справжні пологові перейми відрізняють характерні особливості:

  • з’являються через рівні проміжки часу;
  • проміжки між переймами сягають 10 і менше хвилин, поступово вкорочуються;
  • тривалість перейми сягає 30-60 сек. і з часом стає більшою;
  • справжні перейми досить дискомфортні, найчастіше болісні;
  • мають тенденцію прогресувати і не залежать від зміни положення тіла чи активностей.

Якщо протягом години ви спостерігаєте подібні прояви, то час вирушати в Перинатальний центр.

Також частою причиною звернення до Перинатального центру є злиття навколоплідних вод. Якщо ви відчули, що білизна стала не звично мокрою, по ногах тече рідина, то це ознака того, що у вас відходять води. При цьому не важливо чи це 30-50 мл чи 1,5 літри, все одно це абсолютний привід вирушати до Перинатального центру.

Ситуації, при яких необхідно їхати в Перинатальний центр без вагань

Рідко, але можливі ситуації, при яких необхідно їхати в Перинатальний центр без вагань та уповільнень:

  • зі статевих шляхів з’явилися кров’янисті виділення кількістю більше 10 мл;
  • матка не розслабляється між переймами, а больові відчуття надто сильні;
  • підняття артеріального тиску, головний біль, зміна зору (нечітке бачення, перед очима «мушки»);
  • якщо пологи почалися раніше 37 тижня або пологи при багатоплідній вагітності;
  • зміни рухів дитини: вони стали надто слабкими, зникли або навпаки – настільки не характерно сильні, що це змушує тривожитись батьків.

Відходження слизової пробки є також ознакою передвісників пологів і не потребує негайного виїзду в стаціонар.

ЗНЕБОЛЕННЯ

Знеболення під час пологів

Для знеболювання пологів у нас, у Перинатальному центрі м. Києва, широко впроваджено епідуральну анальгезію (ЕДА). Треба зауважити, що лікарі-анестезіологи нашої клініки були піонерами в проведенні безболісних пологів в Україні та мають унікальний досвід.

Під час ЕДА ми використовуємо новітні набори та анестетики знаних європейських фірм.

ПОЛОГИ

Пологи в Перинатальному центрі

Пологи – це важка, зосереджена та надважлива робота для жінки. Нашим завданням є зробити так, щоб від цього процесу роділлю нічого не відволікало, щоб вона почувала себе в повній безпеці, довіряла простору, щоб дитина з’являлася на світ в здоровій атмосфері, а сім’я запам’ятовувала цю подію як святкову та радісну.

Акушерська та неонатальна допомога надається цілодобово на найвищому рівні. Всі дії узгодженні й відповідають міжнародним стандартам. Перинатальний центр є еталоном надання акушерської допомоги.

Пологові зали

Всі пологові зали є індивідуальними і комфортно облаштованими. Щойно лікарі підтверджують початок пологів, жінка з партнером направляються в свій пологовий зал, де і знаходяться протягом всіх пологів та ще дві години після. Пологовий зал облаштований таким чином, щоб зайвий раз не турбувати жінку та партнера.

Партнерські пологи

В нашому центрі з великим заохоченням і підтримкою ставляться до партнерських пологів. Понад 80% пологів проходять з партнерською підтримкою. Найчастіше партнером виступає чоловік, але це може бути сестра, близька подруга, мати чи будь-який інший член сім’ї.

Партнер повинен мати флюорографію.

ПІСЛЯ ПОЛОГІВ

Після пологів мати з дитиною транспортується у післяпологове відділення. І тут також ми турбуємось про те, щоб було сім’я мала все необхідне для комфортного та безпечного перебування. Адже успішний старт є запорукою здорового батьківства і надалі. Мати зі своєю дитиною знаходяться завжди разом в індивідуальних палатах. Цілодобово за породіллею та новонародженим спостерігають лікарі, акушерки та медсестри, надаючи консультації, рекомендації та поради щодо догляду за собою та малюком.

Свідоцтво про народження дитини

Ми піклуємось про комфорт та спокій в акушерському відділенні для того, щоб відновлення після пологів та оперативних втручань проходило швидко та природно. В Перинатальному центрі в рамках державної програми єМалятко можна оформити свідоцтво про народження дитини, соціальну допомогу, тощо.

Коли виписують додому

Після фізіологічних пологів мама з малюком знаходиться 2 доби. Після операції кесаревого розтину – 4 дні. Якщо є певні медичні показання, то пацієнти можуть затриматися до тих пір, поки лікарі не будуть переконані в стабільному стані мами чи дитини.