м.Київ Предславинська 9 +38 044 522 8745
Працюємо - 24/7 Цілодобово

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених

Про відділення
Корисна інформація

Найсучасніше оснащення

З моменту створення Перинатального центру тут працює одна з найпотужніших реанімацій для новонароджених міста Києва. На сьогодні  всі ліжка відділення оснащені сучасним обладнанням:

  • модернізовані кувези
  • реанімаційні столи
  • апарати ШВЛ Infant Flow (в тому числі для високочастотної осциляторної та неінвазивної вентиляції легень, що дозволяє скоротити перебування дітей у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених.
  • моніторами спостереження
  • лампами фототерапії
  • спеціальні укладки для недоношених дітей по типу “гніздо”, “кокони”, які нагадують материнську утробу
  • апарат УЗД

 

Сучасні методи виходжування малюків

Все це дозволяє виходжувати дітей з різноманітною важкою патологією: синдромом дихальних розладів, набряковою та тяжкою жовтяничною формою гемолітичної хвороби новонароджених, неімунною водянкою плода, а також глибоко недоношених діточок.

У відділенні дуже підтримується контакт батьків з малюками та їх учать у догляді за новонародженими. Відділення відкрито для відвідування мамами та татусями малюків. Доведено, що це сприяє скороченню строків перебування дітей у відділенні, а також укріплює зв’язок між батьками та новонародженим. Останнє в свою чергу необхідне для найшвидшого видужання малюка і формування безпечної психологічної бази.

 

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених

 

Метод кенгуру

Відділення інтенсивної терапії та реанімації новонароджених було одним з найперших, де було впроваджено метод кенгуру для виходжування малюків, що народилися передчасно. Цей метод широко використовується і на сьогодні. Мама або тато тримають малюка на грудях, зберігаючи контакт шкіра до шкіри, що пришвидшує адаптацію малюка до навколишнього середовища. При використанні цього методу, немовля краще розвивається, набирає вагу. Також практикується музикотерапія, коли крихітки слухають класичні твори світових композиторів, що сприяє розвитку мозку і нервової системи малюків.

 

Фахівці

У відділенні працюють хірурги і проводяться малі хірургічні втручання. Також є можливість отримати консультації окуліста, невролога, нейрохірурга. Тут проводиться лікування ретинопатії новонароджених (це є частим наслідком народження раніше терміну) методом лазерної коагуляції.

 

Співпраця та вдосконалення

Відділення має великий і позитивний досвід співпраці з Науково-практичним медичним центром дитячої кардіології та кардіохірургії, куди транспортуються діти в перші години життя, що рятує сотні життів діточкам, які народилися із патологією серцево-судинної системи.

Співробітники відділення проходять навчання на курсах вдосконалення на базах кафедр неонатології. Також безпосередньо у відділенні проводяться круглі столи, де обговорюються актуальні питання неонатології та перинатології.

 

За роки існування Перинатального центру у відділенні реанімації врятовано більш як 6000 життів новонароджених, що народилися передчасно.

Щорічно лікування отримують понад 500 дітей.

Ми дуже зацікавлені в тому, щоб життя дітей, народжених передчасно було повноцінним, щоб сім’ї були здоровими з усіх боків та прагнемо зробити все для цього.

  • Номер телефону:(044) 522-87-46
  • Завідувач відділенням:Тишкевич Валерія Миколаївна