м.Київ Предславинська 9 +38 044 522 8745
Працюємо - 24/7 Цілодобово

Гінекологічне відділення

Про відділення
Корисна інформація

Гінекологічне відділення Перинатального центру м. Києва  надає допомогу вагітним жінкам в терміні до 22 тижнів вагітності, проводить консервативне лікування у жінок з запальними захворюваннями, порушеннями функції яєчників, а також виконуються операції різного рівня складності на зовнішніх та внутрішніх статевих органах. Широко використовуються ендоскопічні методи діагностики та лікування: лапароскопія, гістероскопія, тощо.

 

Діагностика та лікування  широкого спектра гінекологічних захворювань проводяться відповідно до міжнародних стандартів, з використанням сучасних методів діагностики та лікування.

 

Гінекологічне відділення

 

На базі нашого стаціонару надається цілодобова екстрена допомога, при необхідності проводиться підготовка та обстеження до планового оперативного лікування. У відділенні є денний стаціонар, що дає можливість скоротити час перебування пацієнта в стаціонарі.

 

Індивідуальний підхід

Наші лікарі встановлять причину захворювання, підберуть індивідуальну схему лікування. Поєднання високого професіоналізму лікарів та середнього медичного персоналу, комфортабельні умови перебування, застосування новітніх технологій діагностики, лікування та реабілітації широкого спектра гінекологічних захворювань є підгрунтям для Вашого одужання та швидшого відновлення  звичного способу життя.

  • Номер телефону:(044) 528-82-77
  • Завідувач відділенням:Костик Федір Романович