м.Київ Предславинська 9 +38 044 522 8745
Працюємо - 24/7 Цілодобово

Пологове відділення з індивідуальними та сімейними пологовими залами і операційними

Про відділення
Корисна інформація

Комфортні пологи

Відділення має 15 індивідуальних та сімейних пологових залів. Вони оснащені всією необхідною сучасною апаратурою, ліжками трансформерами, зручними стільцями та інвентарем для того, щоб пологи пройшли максимально комфортно, легко, а медична допомога і контроль проводились м’яко, але надійно та кваліфіковано. Ми прикладаємо багато зусиль для того, щоб умови були наближені до затишних домашніх і були зручними як для роділлі з дитиною, так і для її близьких.

 

Пологова зала

 

Висококваліфіковані фахівці

Персонал має колосальний досвід щодо ведення пологів з різноманітними особливостями. В цілодобовому режимі тут надається допомога висококваліфікованими спеціалістами: акушерами-гінекологами, анестезіологами, реаніматологами, хірургами та інш. Ми піклуємося про те, щоб кожна жінка могла бути розслабленою і зосередженою на собі та своїй дитині в той час, коли спеціалісти контролюють і турбуються про безпеку процесу, дотримуючись передових технологій.

 

 

Кардіомоніторинг

Всі пологові зали оснащенні бездротовими кардіомоніторами із централізованим спостереженням. Це дозволяє ретельно спостерігати за станом роділлі та плода, не порушуючи інтимну атмосферу народження малюка.

 

 

Кардіомонітор

 

Передчасні пологи

У відділенні є спеціально оснащенні пологові зали для прийняття передчасних пологів з передбаченими умовами для надання реанімаційної допомоги новонародженому. Також пологові зали орієнтовані на надання допомоги жінкам з високим ступенем перинатального ризику, багатоплідною вагітністю.

 

Пологові зали сімейного типу

Окрім цього тут є пологові зали сімейного типу, які максимально наближені до затишних домашніх умов. В таких пологових залах жінка та близькі родичі знаходяться протягом всього періоду перебування у Перинатальному центрі: перед народженням, під час пологів та в післяпологовому періоді сім’я знаходиться в одному приміщенні під наглядом кваліфікованого персоналу.

 

 

Оперативна допомога

Відділення реанімації та операційні знаходиться в безпосередній близькості до пологових залів. Це дає можливість надавати екстрену допомогу вчасно, професійно і на високому рівні. Надання оперативної допомоги проводиться таким чином, щоб жінка та її близькі почували себе в комфорті та безпеці. Переважна більшість операцій кесаревого розтину (більш як 90 %) проводиться під спінальним знеболенням з можливістю жінки контактувати з щойно народженою дитинкою. Поруч з операційними знаходяться кімнати для татусів, де малюк знаходиться в контакті “шкіра-до-шкіри” з найріднішою людиною до того моменту поки закінчиться операція кесаревого розтину.

 

Доброзичливе ставлення до матері та малюка

Всі лікарі ставляться з розумінням та чуйністю до потреб жінки, що народжує. Вони підтримують вибір жінки щодо природних пологів, присутності партнера та піклуються про максимально безпечну появу на світ кожного малюка. У відділенні підтримують всі правила м’якої адаптації малюка до зовнішнього середовища в тому числі раннє прикладання малюка до грудей.

 

Партнерські пологи

 

Вдосконалення навичок

У відділенні регулярно проводяться тренінги для персоналу по наданню невідкладної допомоги у разі  екстрених випадків. Це дозволяє створити злагоджений  механізм дій в команді в тих ситуаціях, коли потрібно діяти оперативно.

 

Всі питання, що у Вас виникають, Ви можете задати у розділі «Питання-відповіді» і ми із задоволенням відповімо на теми, які Вас цікавлять.

  • Номер телефону:(044) 522-88-75
  • Завідувач відділенням:Голяновський Володимир Олегович