м.Київ Предславинська 9 +38 044 522 8745
Працюємо - 24/7 Цілодобово

Відділення сумісного перебування матері і дитини №1

Про відділення
Корисна інформація

Палати

Всі палати акушерського післяпологового відділення сумісного перебування матері іновонародженого № 1 є індивідуальними, тобто розраховані тільки на одну маму з її дитиною (дітьми). Чоловік та близькі родичі можуть завітати до мами з дитиною в години для візитів з 9.00 до 19.00. Також функціонують у відділенні палати сімейного типу, де є умови для перебування ще одного члена сім’ї, який може надавати мамі допомогу і підтримку після пологів та бути поруч цілодобово.

 

Доброзичливе ставлення до матері й дитини

Малюк з мамою нерозлучні з перших хвилин народження. Це сприяє розвитку здорової емоційної прихильності малюка до мами, успішному старту грудного вигодовування, створює умови для годування за потребою, розкриття інстинктивних навичок та допомагає мамі бути в рівновазі.

Основний принцип роботи відділення – доброзичливе ставлення до матері й дитини. Ми бачимо своє завдання в тому, щоб зберегти та відновити фізичне здоров’я матері та дитини, підтримати психологічне процвітання та соціальну активність молодої мами.

У відділенні працює досвідчений турботливий персонал, який допомагає жінкам адаптуватися до їх нового стану, полегшити догляд за новонародженим, надати коректну інформацію по грудному вигодовуванню та інш.

 

Свідоцтво про народження дитини

Ми піклуємось про комфорт та спокій в акушерському відділенні для того, щоб відновлення після пологів та оперативних втручань проходило швидко та природно. До відділення 5 разів на тиждень приходить співробітник РАГСу для того, щоб сім’ї мали можливість зручно та швидко оформити свідоцтво народження дитини, соціальну допомогу, тощо.

 

Виписка з стаціонару

Допомога надається в цілодобовому режимі без вихідних. Виписка пацієнток також здійснюється без вихідних і відбувається після неускладнених пологів з фізіологічним перебігом через 2-3 доби. Пацієнтки, яким проводилось оперативне втручання найчастіше спостерігаються протягом 3-4 діб. Рішення про виписку приймається колегіально сумісно із лікарями неонатологами. При цьому комплексно оцінюється стан матері і дитини. При виписці кожній молодій мамі дають необхідні рекомендації в тому числі як зберегти грудне вигодовування і по контрацепції.

 

Догляд за немовлям

Щоденно породіллям надається консультація щодо догляду за новонародженими, по гігієні післяпологового періоду, за необхідності може бути надана кваліфікована психологічна допомога чи консультація з грудного вигодовування.

Всі співробітники відділення активно підтримують та розвивають принципи грудного вигодовування в Перинатальному центрі та навіть за його межами. Всі розуміють, що грудне вигодовування не має рівних способів забезпечення ідеальним живленням малюка для його повноцінного розвитку та росту. Для матері – це вдалий спосіб запобігти післяпологовим ускладненням, а новонароджений отримує окрім ідеального харчування, емоційний контакт з матір’ю, материнське тепло та незамінний біоценоз.

  • Номер телефону:(044) 522-84-44
  • Завідувач відділенням:Сазоненко Леся Володимирівна