м.Київ Предславинська 9 +38 044 522 8745
Працюємо - 24/7 Цілодобово

Відділення сумісного перебування матері і дитини №1

Про відділення
Корисна інформація

Палати

Всі палати акушерського післяпологового відділення сумісного перебування матері іновонародженого № 1 є індивідуальними, тобто розраховані тільки на одну маму з її дитиною (дітьми). Чоловік та близькі родичі можуть завітати до мами з дитиною в години для візитів з 9.00 до 19.00. Також функціонують у відділенні палати сімейного типу, де є умови для перебування ще одного члена сім’ї, який може надавати мамі допомогу і підтримку після пологів та бути поруч цілодобово.

 

Доброзичливе ставлення до матері й дитини

Малюк з мамою нерозлучні з перших хвилин народження. Це сприяє розвитку здорової емоційної прихильності малюка до мами, успішному старту грудного вигодовування, створює умови для годування за потребою, розкриття інстинктивних навичок та допомагає мамі бути в рівновазі.

Основний принцип роботи відділення – доброзичливе ставлення до матері й дитини. Ми бачимо своє завдання в тому, щоб зберегти та відновити фізичне здоров’я матері та дитини, підтримати психологічне процвітання та соціальну активність молодої мами.

У відділенні працює досвідчений турботливий персонал, який допомагає жінкам адаптуватися до їх нового стану, полегшити догляд за новонародженим, надати коректну інформацію по грудному вигодовуванню та інш.

 

Виписка з стаціонару

Допомога надається в цілодобовому режимі без вихідних. Виписка пацієнток також здійснюється без вихідних і відбувається після неускладнених пологів з фізіологічним перебігом через 2-3 доби. Пацієнтки, яким проводилось оперативне втручання найчастіше спостерігаються протягом 3-4 діб. Рішення про виписку приймається колегіально сумісно із лікарями неонатологами. При цьому комплексно оцінюється стан матері і дитини. При виписці кожній молодій мамі дають необхідні рекомендації в тому числі як зберегти грудне вигодовування і по контрацепції.

 

Догляд за немовлям

Щоденно породіллям надається консультація щодо догляду за новонародженими, по гігієні післяпологового періоду, за необхідності може бути надана кваліфікована психологічна допомога чи консультація з грудного вигодовування.

Всі співробітники відділення активно підтримують та розвивають принципи грудного вигодовування в Перинатальному центрі та навіть за його межами. Всі розуміють, що грудне вигодовування не має рівних способів забезпечення ідеальним живленням малюка для його повноцінного розвитку та росту. Для матері – це вдалий спосіб запобігти післяпологовим ускладненням, а новонароджений отримує окрім ідеального харчування, емоційний контакт з матір’ю, материнське тепло та незамінний біоценоз.

  • Номер телефону:(044) 522-84-44
  • Завідувач відділенням:Сазоненко Леся Володимирівна