м.Київ Предславинська 9 +38 044 522 8745
Працюємо - 24/7 Цілодобово

Приймальне відділення

Про відділення
Корисна інформація

Надання планової та екстреної акушерської допомоги в приймальному відділенні здійснюють висококваліфіковані лікарі Перинатального центру. Вони мають можливість надати необхідну спеціалізовану медичну допомогу у будь-якій ситуації. Від простої консультації до станів, які загрожують  здоров’ю і життю жінки та її майбутній дитині.

 

Індивідуальний підхід

У приймальному відділенні вирішується питання про необхідність госпіталізації кожної пацієнтки індивідуально. За наявності показань акушеркою приймального відділення оформляється історія пологів. Після чого вона спрямовується до відповідного відділення.

Планова госпіталізація

Планова госпіталізація у відділення патології і невиношування плода відбувається з 09:00 до 14:00 тільки за наявності показань.

За відсутності необхідності в госпіталізації вагітній надаються рекомендації, зазначають особливості спостереження і ведення за місцем проживання. Лікар приймального відділення оформляє консультаційний висновок і в журналі відмов від госпіталізації робить запис про причини відмови та вжиті заходи.

 

Екстренна госпіталізація

При екстреній госпіталізації, у тому числі в пологах, вагітна оглядається лікарем, оформлюється документація та спрямовується в пологове відділення.

 

Планове розродження шляхом операції кесарського розтину

Якщо у вагітної є показання до планового розродження шляхом операції кесарського розтину, заздалегідь лікар консультує пацієнтку. Дає свої рекомендації та список необхідних клініко-лабораторних обстежень (пам’ятка перед операцією кесарського розтину). Після чого, в індивідуальному порядку вагітній призначається дата і час операції.

 

Щорічно лікарями приймального відділення Перинатального центра м. Києва проводиться понад 11 000 консультацій вагітних. Більше 6 000 пацієнтів госпіталізовано в плановому порядку. Екстрена допомога надана понад 1 000 вагітним.

  • Номер телефону:(044) 522-87-41
  • Завідувач відділенням:Мазур Юлія Валентинівна