м.Київ Предславинська 9 +38 044 522 8745
Працюємо - 24/7 Цілодобово

Відділення постінтенсивного догляду та виходжування новонароджених

Про відділення
Корисна інформація

Малюк, що народився передчасно потребує спеціального догляду. Після того як всі життєво важливі функції дитини стабілізовані у реанімаційному відділенні, вона переводиться разом з мамою у відділення другого етапу виходжування дітей. Тут продовжується інтенсивна терапія, дихальна підтримка у режимі СРАР та інш.

 

Спеціалізація відділення

Метою створення такого відділення є:

  • лікування, діагностика, скринінг новонароджених, що народилися раніше строку;
  • зниження рівня інвалідизації діток, народжених передчасно;
  • навчання основним навичкам догляду за малюком його батьками.

 

Оснащення

Всі ліжка відділення пристосовані до сумісного перебування мами і малюка. Таким чином мама перебуває поряд з малюком при всіх лікувальних заходах, має можливість доглядати, годувати грудьми, носити на руках, застосовувати самостійно пероральні форми лікування, освоювати всі особливості догляду за своєю дитиною.

Відділення забезпечене необхідним оснащенням для надання допомоги на високому рівні. Палати оснащені пульсоксиметрами –  засобами для моніторингу стану дітей. Персонал відділення має унікальний досвід щодо реабілітації діточок, що народилися раніше терміну і постійно вдосконалює свої знання в Україні та за її межами.

 

Завдання відділення

Ми розуміємо важливість батьківської турботи, адже перебування батьків разом з дитиною покращує її показники здоров’я. Окрім цього, ми усвідомлюємо необхідність підтримки й матерів, оскільки від стану здоров’я і настрою мами залежить дуже багато. Ми надаємо психологічну підтримку мамам, які проходять не простий шлях батьківства дітей, що народилися раніше терміну.

Головним завданням відділення є надання висококваліфікованої неонатологічної допомоги новонародженим та недоношеним діткам, що народилися з низькою та екстремально низькою вагою. У відділенні широко застосовується один з ефективніших методів реабілітації малюків – метод кенгуру (контакт шкіра-до-шкіри).

Також всі матусі отримують потужну підтримку щодо грудного вигодовування і консультуються провідними спеціалістами з цього питання.

 

  • Номер телефону:(044) 529-21-21
  • Завідувач відділенням:Бачинська Валентина Іванівна