м.Київ Предславинська 9 +38 044 522 8745
Працюємо - 24/7 Цілодобово

Відділення медичної реабілітації немовлят

Про відділення
Корисна інформація

У Перинатальному центрі 01.12.2020 року відкрито відділення медичної реабілітації немовлят.

Допомогти дитині з особливостями розвитку адаптуватися й поліпшити якість життя всієї сім’ї – основне завдання фахівців Перинатального центру. Адже кожен розуміє, що перші роки життя людини відіграють визначальну роль у тому, яким буде все її життя.

 

 

Стаціонар

Відділення медичної реабілітації немовлят надає високоспеціалізовану допомогу раннього втручання передчасно народженим дітям з вагою до 2кг та дітям з патологією від народження до трьох років. Раннє виявлення біологічних та соціальних чинників ризику порушення розвитку дитини дає можливість своєчасно розпочати реабілітацію таких немовлят, попередити появу обмежень в фізичному та психосоціальному розвитку дитини, у функціонуванні сім’ї.

 

 

Спостереження в амбулаторних умовах

Після виписки з відділення немовлята продовжують спостерігатися в амбулаторних умовах мультидисциплінарною командою спеціалістів (дитячим неврологом, педіатром-неонатологом, лікарем фізичної реабілітаційної медицини, психологом, фізичним терапевтом, ерготерапевтом, логопедом).

Проводиться оцінювання розвитку рухових, мовних, комунікативно-емоційних та сенсоних здібностей, з’ясовуються особливості розвитку ігрової діяльності, її відповідності віковим етапам та індивідуальними можливостями дитини. За потребою надається психологічна підтримка батькам, проводиться навчання родини сенсорній інтеграції.

У разі виявлення порушень розвитку ми пропонуємо амбулаторний курс медичної реабілітації у супроводі нашої команди спеціалістів.

Якщо у Вас виникли питання, дзвоніть за тел. (098) 202-84-74, (095) 713-98-33

  • Номер телефону:(044) 529-21-21
  • Завідувач відділенням:Бруханська Тетяна Любомирівна