м.Київ Предславинська 9 +38 044 522 8745
Працюємо - 24/7 Цілодобово

Спеціалізована жіноча консультація

Про відділення
Корисна інформація

Комплекс послуг при веденні вагітності

У нашій жіночій консультації проводять повний комплекс медичних послуг, необхідних при веденні вагітності:

  • спектр лабораторних досліджень
  • перинатальна діагностика хромосомної патології плоду
  • УЗ-дослідження вагітності експертного рівня
  • проведення фетальної телеметрії (дистанційний запис і оцінка кардіограми плоду з метою визначення його функціонального стану)
  • школа майбутніх мам і пап, школа грудного вигодовування та йога для вагітних
  • проведення консультацій лікарями інших спеціалізацій (терапевт, офтальмолог, генетик, ендокринолог, отоларинголог, гематолог)

 

Перебіг вагітності

Завдання лікаря акушера-гінеколога – отримати найбільш детальну картину перебігу даної  вагітності з самих ранніх її термінів. Визначається стан вагітної і плоду на момент огляду. При цьому однакова увага приділяється як самій пацієнтці, так і плоду. Вивчається функціональний стан плоду.

На акушерському прийомі вивчаються скарги пацієнтки, дані анамнезу про перенесені захворювання. Проводиться аналіз перебігу  і ведення попередніх вагітностей та пологів, оцінюється характер менструального циклу. Дається  клінічна  інтерпретація  результатів виконаних  діагностичних  лабораторних та  інструментальних досліджень. Визначається ефективність лікувальних заходів, що проводяться.

 

Індивідуальний підхід

На підставі отриманих даних лікар акушер-гінеколог формує прогноз подальшого перебігу  вагітності, дає рекомендації з приводу терміну та способу розродження. Вирішується питання з приводу призначення або подальшого  продовження  прийому призначених раніше лікарських препаратів, з урахуванням можливого їх впливу на плід. При необхідності пропонуються додаткові діагностичні заходи для контролю за характером перебігу вагітності та ефективності лікування, що проводиться.

Професійний досвід лікарів акушерів-гінекологів та сучасна УЗ-діагностика дозволить Вам відчути себе впевненіше після вироблення індивідуального плану заходів щодо ведення вагітності.

Для отримання консультації та запису на прийом зателефонуйте нам

Понеділок – П’ятниця 09:00-17:00

+38 044 529-03-92

+38 068 690-04-07

  • Номер телефону:(044) 529-03-92
  • Завідувач відділенням:Бандік Тетяна Валентиновна