Вітання з Міжнародним днем медичної сестри!
Медичні сестри в Перинатальному центрі міста Києва це – опора лікарів, турбота і підтримка пацієнтів, яку пам’ятають все життя. Вони найбільше проводять час з жінками, вагітними, породіллями. Їх руки одні з перших торкаються нового життя.
Дякуємо 193-м медичним сестрам, які працюють в Перинатальному центрі, за безсонні чергування, підтримку мам, за турботу про новонароджених та людяність у найважливіші моменти життя.
Нехай у вашому житті буде більше вдячних усмішок та менше складних чергувань. Зі святом! З Міжнародним днем медичної сестри!
З повагою
колектив Перинатального центру міста Києва








