м.Київ Предславинська 9 +38 044 522 8745
Працюємо - 24/7 Цілодобово

Направлення Перинатального центру – Підготовка до пологів

ЕМОЦІЙНА ТА ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА

Наш центр є місцем, де життя людей сильно змінюється. Часто до таких змін можна підготуватись, але не всі фактори можна спланувати.

Тому ми піклуємося про те, щоб наші пацієнти отримували не тільки якісну медичну, але й емоційну, психологічну та моральну підтримку. До допомоги психолога або психотерапевта звертаються не тільки у випадках додаткової терапії при звичному невиношуванні, перинатальних втратах, безплідді, загрозі переривання вагітності, але й у ситуаціях, коли батькам просто необхідна підтримка в збереженні спокою, стійкості, розв’язанні складних питань або конфліктів.

ШКОЛА БАТЬКІВСТВА

Підготовка до пологів та батьківства

Якісно підготуватися до пологів та батьківства допоможуть курси у школі батьківства Перинатального центра. Тут викладають професіональні досвідчені психологи та лікарі. В школі проводяться заняття присвячені підготовці до пологів, догляду за малюком, грудному вигодовуванню, відновленню після пологів.

ЙОГА

Йога під час вагітності

Як під час вагітності, так і в період догляду за немовлям організм жінки зазнає значних змін. Особливого навантаження зазнають м’язи спини, шиї, тазу.

Щоб підготувати себе до змін в організмі та можливим труднощам варто приділити підготовці чимало уваги.

Йога для вагітних – це комплекс асан, що направлені на роботу з м’язами спини, на збільшення гнучкості хребта, розкриття та розширення таза, а також на роботу з диханням та увагою.

Для чого потрібна йога

Спостереження доводять, що жінки, які готуються до пологів фізично та психологічно частіше задоволені своїми пологами, отримують більше позитивних емоцій та мають менше втручань та труднощів під час пологів та післяпологового періоду.

Заняття йогою для майбутніх матусь рекомендовані практично всім здоровим вагітним. Якщо є якісь труднощі під час занять або протягом вагітності турбують певні симптоми, то варто проконсультуватися з лікарем або замислитися над підбором індивідуальної програми.

ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА СІМЕЙ

В Перинатальному центрі ми завжди раді заохочувати бажання всіх членів сім’ї брати участь у вихованні дітей, у догляді, у підтримці один одного. Є різні позиції, погляди на виховання дітей та ролі батьків в сім’ї. А трапляються й такі ситуації, до яких неможливо підготуватися заздалегідь.

Перинатальний психолог

Тому в нашому центрі проводяться консультації професійних психологів, заняття, надається перевірена інформація, підтримуються тісний контакт батьків та дитини, що в результаті дає підвищення виховного потенціалу батьків та покращує адаптацію до нових або незвичних умов як дітей так і батьків, підвищення рівня компетентності батьків й впевненості у власних діях, встановлення позитивних взаємин батьків та дітей, що сприяє повноцінному розвитку дітей та реалізації батьківського потенціалу покращення психологічного клімату в сім’ях.

ПІДПИСАННЯ ОБМІННОЇ КАРТИ

Як підписати обмінну карту

Всі жінки, які бажають народжувати в Перинатальному центрі можуть це зробити при відсутності протипоказань після підписання власної обмінної карти на прийомі.

Прийом здійснюється за таким розкладом:

  • Понеділок: з 15.00 до 16.00
  • Середа: з 15.00 до 16.00
  • П’ятниця: з 12.00 до 13.00

Запис на прийом здійснюється кожен день з 11.00 до 13.00 за номером телефону: +38(067)564-39-87 або за електронною поштою: per.center.tm@gmail.com